Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune

Cod producător: PB1DCod produs: EATON-PB1D
EATON ELECTRIC
Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune🔍 zoom

Prelungitor cu prize: protecţie la supratensiune · Prize: 1 · 16A

Stoc limitat
181,96 RON / bucată
TVA inclus
150,38 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Temperatura de lucru
0...40°C
Clasa etanseitate
IP20
Curent de lucru max
16A
Numar prize
1
Tensiune de lucru max
250V AC
Caracteristicile prelungitorului cu prize cu protectie la supratensiune
protecţie la supratensiune / socluri tip Schuko / protecţie la supracurent
Tip prelungitor cu prize
protecţie la supratensiune
Culoare
negru-alb
+ încă 1 parametru în specificații →

Specificații Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorEATON ELECTRIC
Temperatura de lucru0...40°C
Clasa etanseitateIP20
Curent de lucru max16A
Numar prize1
Tensiune de lucru max250V AC
Caracteristicile prelungitorului cu prize cu protectie la supratensiuneprotecţie la supratensiune / socluri tip Schuko / protecţie la supracurent
Tip prelungitor cu prizeprotecţie la supratensiune
Culoarenegru-alb
Dimensiuni exterioare72,5x55x98mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 1 priză 16A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB1F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 1 priză 16A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS4D
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS4F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imaginePrelungitor cu protecție supratensiune 1 priză 16A
EATON ELECTRICPROTECTION BOX 1 FR
Prelungitor cu protecție supratensiune 1 priză 16A
169,82RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor cu protecție la supratensiune EATON ELECTRIC, 1 priză 16A
EATON ELECTRICPB1TD
Prelungitor cu protecție la supratensiune EATON ELECTRIC, 1 priză 16A
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB1TF
Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6D
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6TD
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
308,20RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC PS6TF cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6TF
Prelungitor EATON ELECTRIC PS6TF cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
308,20RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC 6 prize 10A cu protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB6D
Prelungitor EATON ELECTRIC 6 prize 10A cu protecție la supratensiune
369,90RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB6F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
369,90RON / bucTVA inclus