Prelungitor cu protecție la supratensiune EATON ELECTRIC, 1 priză 16A

Cod producător: PB1TDCod produs: EATON-PB1TD
EATON ELECTRIC
Prelungitor cu protecție la supratensiune EATON ELECTRIC, 1 priză 16A🔍 zoom

Prelungitor cu prize: protecţie la supratensiune · Prize: 1 · 16A

Stoc limitat
221,79 RON / bucată
TVA inclus
183,30 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Temperatura de lucru
0...40°C
Clasa etanseitate
IP20
Curent de lucru max
16A
Numar prize
1
Tensiune de lucru max
250V AC
Caracteristicile prelungitorului cu prize cu protectie la supratensiune
protecţie la supratensiune / socluri tip Schuko / protecţie la supracurent / protecţie la supratensiune linie xDSL
Tip prelungitor cu prize
protecţie la supratensiune
Culoare
negru-alb
+ încă 1 parametru în specificații →

Specificații Prelungitor cu protecție la supratensiune EATON ELECTRIC, 1 priză 16A

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorEATON ELECTRIC
Temperatura de lucru0...40°C
Clasa etanseitateIP20
Curent de lucru max16A
Numar prize1
Tensiune de lucru max250V AC
Caracteristicile prelungitorului cu prize cu protectie la supratensiuneprotecţie la supratensiune / socluri tip Schuko / protecţie la supracurent / protecţie la supratensiune linie xDSL
Tip prelungitor cu prizeprotecţie la supratensiune
Culoarenegru-alb
Dimensiuni exterioare72,5x55x98mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB1TF
Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6D
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
221,79RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB1D
Prelungitor EATON ELECTRIC cu priză 16A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 1 priză 16A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB1F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 1 priză 16A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS4D
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS4F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 4 prize 10A și protecție la supratensiune
181,96RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imaginePrelungitor cu protecție supratensiune 1 priză 16A
EATON ELECTRICPROTECTION BOX 1 FR
Prelungitor cu protecție supratensiune 1 priză 16A
169,82RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6TD
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
308,20RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC PS6TF cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPS6TF
Prelungitor EATON ELECTRIC PS6TF cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
308,20RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC 6 prize 10A cu protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB6D
Prelungitor EATON ELECTRIC 6 prize 10A cu protecție la supratensiune
369,90RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePrelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
EATON ELECTRICPB6F
Prelungitor EATON ELECTRIC cu 6 prize 10A și protecție la supratensiune
369,90RON / bucTVA inclus