Conector SAMTEC şiruri pini tată 12 pini 90° THT aurit 2x6 2,54mm

Cod producător: TSW-106-08-L-D-RA
SAMTEC
Conector SAMTEC şiruri pini tată 12 pini 90° THT aurit 2x6 2,54mm🔍 zoom

Conector: şiruri pini · şir pini · tată · PIN: 12 · în unghi 90° · THT

În stoc
11,30 RON / bucată
TVA inclus
9,34 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Placare contact
aurit
Subtip conector
tată
Numarul de pini
12
Montare electrica
THT
Orientare spatiala
în unghi 90°
Conector
şir pini
Tip conector
şiruri pini
Tip dispunere pini
2x6
+ încă 3 parametri în specificații →

Specificații Conector SAMTEC şiruri pini tată 12 pini 90° THT aurit 2x6 2,54mm

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorSAMTEC
Placare contactaurit
Subtip conectortată
Numarul de pini12
Montare electricaTHT
Orientare spatialaîn unghi 90°
Conectorşir pini
Tip conectorşiruri pini
Tip dispunere pini2x6
Pas pini2,54mm
Lungime pin5,84mm
Lungime terminale2,29mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(13)

1 / 3