Conector şiruri pini soclu mamă 12 pini 2,54mm THT 2x6

Cod producător: DS1023-2*6S21Cod produs: ZL262-12DG
CONNFLY
Conector şiruri pini soclu mamă 12 pini 2,54mm THT 2x6🔍 zoom

Conector: şiruri pini · soclu · mamă · PIN: 12 · drept · 2,54mm · THT · 2x6

În stoc
1,50 RON / bucată
TVA inclus
1,24 RON / bucată (fără TVA)
Cantitate minimă comandă: 10 buc, în multipli de 10 buc.Valori valide: 10, 20, 30, …
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Subtip conector
mamă
Placare contact
aurit
Orientare spatiala
drept
Numarul de pini
12
Conector
soclu
Montare electrica
THT
Curent maxim
3A
Tip conector
şiruri pini
+ încă 4 parametri în specificații →

Specificații Conector şiruri pini soclu mamă 12 pini 2,54mm THT 2x6

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorCONNFLY
Subtip conectormamă
Placare contactaurit
Orientare spatialadrept
Numarul de pini12
Conectorsoclu
Montare electricaTHT
Curent maxim3A
Tip conectorşiruri pini
Tip dispunere pini2x6
Pas pini2,54mm
Inaltime8,5mm
Dimensiuni terminaleL 3,2mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(7)

1 / 2