Carcasă pentru pilot gri, 22mm

Cod producător: 61-9480.6
EAO
Carcasă pentru pilot gri, 22mm🔍 zoom

Carcasă: pentru pilot · X: 65mm · Y: 65mm · Z: 57mm · Culoare carc: gri

Stoc limitat
177,35 RON / bucată
TVA inclus
146,57 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Culoare carcasa
gri
Culoare capac
gri
Denumire comerciala
carcasă cu orificii
Utilizare
casetă de comandă
Tip carcasa
pentru pilot
Standard intrerupator
22mm
Numar orificii
1
Dimensiune z
57mm
+ încă 2 parametri în specificații →

Specificații Carcasă pentru pilot gri, 22mm

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorEAO
Culoare carcasagri
Culoare capacgri
Denumire comercialacarcasă cu orificii
Utilizarecasetă de comandă
Tip carcasapentru pilot
Standard intrerupator22mm
Numar orificii1
Dimensiune z57mm
Dimensiune x65mm
Dimensiune y65mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(47)

1 / 8