Carcasă cu panou ABS gri închis

Cod producător: PF20-4-20DCod produs: TKC-PF20-4-20D
TAKACHI
Carcasă cu panou ABS gri închis🔍 zoom

Carcasă: cu panou · PF · X: 200mm · Y: 200mm · Z: 40mm · ABS · gri închis

În stoc
250,72 RON / bucată
TVA inclus
207,21 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Clasa etanseitate
IP40
Material carcasa
ABS
Temperatura de lucru
-10...60°C
Clasa inflamabilitate
UL94V-0
Dimensiune x
200mm
Culoare carcasa
gri închis
Dimensiune y
200mm
Tip carcasa
cu panou
+ încă 2 parametri în specificații →

Specificații Carcasă cu panou ABS gri închis

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorTAKACHI
Clasa etanseitateIP40
Material carcasaABS
Temperatura de lucru-10...60°C
Clasa inflamabilitateUL94V-0
Dimensiune x200mm
Culoare carcasagri închis
Dimensiune y200mm
Tip carcasacu panou
Dimensiune z40mm
Serie carcasaPF
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare