Motor DC cu transmisie 6V, ax D 4mm

Cod producător: 4.4:1 METAL GEARMOTOR 25DX48L MM HP 6VCod produs: POLOLU-1570
Polo
Motor DC cu transmisie 6V, ax D 4mm🔍 zoom

Motor: DC · cu transmisie · HP · 6VDC · 6,5A · Ax: crestătură D · 4,4: 1

Stoc limitat
204,78 RON / bucată
TVA inclus
169,24 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Informatii
produsul nu este un dispozitiv de lucru ci doar un component
Tip motor
DC
Suprafata ax
crestătură D
Diametru ax
4mm
Arbore pe doua fete
nu
Tensiune alimentare
6V DC
Subtip motor
cu transmisie
Seria producatorului
High Power
+ încă 5 parametri în specificații →

Specificații Motor DC cu transmisie 6V, ax D 4mm

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorPolo
Informatiiprodusul nu este un dispozitiv de lucru ci doar un component
Tip motorDC
Suprafata axcrestătură D
Diametru ax4mm
Arbore pe doua fetenu
Tensiune alimentare6V DC
Subtip motorcu transmisie
Seria producatoruluiHigh Power
Transmisie4.4 / 4,4
Rotatii nominale transmisie2150rot./min
Curent de lucru max6.5A / 6,5A
Dimensiuni carcasaØ25x48mm
Moment de torsiunemax. 141mNm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(44)

1 / 8