H3BA-N 24 VDC - Omron Automation and Safety - Relè de temporizare multi-timer 11 pini
Cod producător: H3BA-N 24 VDCCod produs: 653-H3BA-N24VDC
Omron Automation and Safety
🔍 zoomRelè de temporizare H3BA-N 24 VDC de la Omron, cu 11 pini, ideal pentru aplicații de control al timpului.
În stocDisponibil la furnizor — expediere în 5-6 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
1.022,74 RON / bucată
TVA inclus
845,24 RON / bucată (fără TVA)
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații H3BA-N 24 VDC - Omron Automation and Safety - Relè de temporizare multi-timer 11 pini
Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.
| Producător | Omron Automation and Safety |
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare
Descriere H3BA-N 24 VDC - Omron Automation and Safety - Relè de temporizare multi-timer 11 pini
Prezentare generala
Relè de temporizare H3BA-N 24 VDC de la Omron reprezintă o soluție avansată pentru aplicațiile de automatizare industrială, oferind un control precis al timpului. Cu un design compact și eficient, acest relè de temporizare este ideal pentru diverse aplicații din domeniul electronicii și automatizării.
Specificatii tehnice
- Tip: Relè de temporizare multi-timer
- MPN: H3BA-N 24 VDC
- Producător: Omron Automation and Safety
- Număr pini: 11
- Tip alimentare: 24 VDC
- Funcții: Timere de întârziere
- Dimensiuni: Compact
Aplicatii tipice
- Controlul timpului în procesele industriale
- Automatizări de mașini
- Gestionarea ciclurilor de operare
- Aplicații în instalații electrice
- Reglarea timpilor de activare și dezactivare
Documentație H3BA-N 24 VDC - Omron Automation and Safety - Relè de temporizare multi-timer 11 pini
Documentația tehnică nu e disponibilă pentru acest produs.
Recenzii H3BA-N 24 VDC - Omron Automation and Safety - Relè de temporizare multi-timer 11 pini
Nicio recenzie încă. Fii primul care adaugă una!
Întrebări despre acest produs
Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.
Produse similare
În stoc
Fără imagine

Omron Automation and SafetyH3CR-AAC100-240/DC100-125
H3CR-AAC100-240/DC100-125 - Omron Automation and Safety - Timere pentru intarziere si temporizare
1.030,01RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

Omron Automation and SafetyH3CR-A-AC100-240/DC100-125
H3CR-A-AC100-240/DC100-125 - Omron Automation and Safety - Timere analogice solide
1.030,01RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3BA-N 110 VAC
H3BA-N 110 VAC - Omron Automation and Safety - Relé cu temporizare
1.031,80RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

Omron Automation and SafetyH3CR-AP AC100-240/DC100-125
H3CR-AP AC100-240/DC100-125 - Omron - Relays de Timere Analogice SLD
1.031,80RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3BA-N8H-110VAC
H3BA-N8H-110VAC - Omron Automation and Safety - Relé de temporizare SPDT 110VAC
1.031,80RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

Omron Automation and SafetyH3CR-A8E AC/DC24-48
H3CR-A8E AC/DC24-48 - Omron Automation and Safety - Relé de temporizare solid state
1.012,38RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3DK-M1A DC12
H3DK-M1A DC12 - Omron Automation and Safety - Relé temporizator DC 12V SPDT
1.011,08RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3DS-FL AC24-230/DC24-48
H3DS-FL AC24-230/DC24-48 - Omron Automation and Safety - Timere 17.5mm TWIN TIMER
1.009,21RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

Omron Automation and SafetyH3Y-2 AC100-120 30S
H3Y-2 AC100-120 30S - Omron Automation and Safety - Timer Mini
1.041,18RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3Y-2 AC200-230 1S
H3Y-2 AC200-230 1S - Omron Automation and Safety - Time Delay & Timing Relays TIMER MINI
1.002,74RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

Omron Automation and SafetyH3Y-2-B AC100-120 30S
H3Y-2-B AC100-120 30S - Omron Automation and Safety - Relé de temporizare 30 sec
1.002,67RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

Omron Automation and SafetyH3FABUDC24
H3FABUDC24 - Omron Automation and Safety - Timer 6s-60min Instann Op
994,33RON / bucTVA inclus