Conector UHF PL-259 mufă tată drept pe cablu 300MHz AMPHENOL RF

Cod producător: 182103
AMPHENOL RF
Conector UHF PL-259 mufă tată drept pe cablu 300MHz AMPHENOL RF🔍 zoom

Conector: UHF (PL-259) · mufă · tată · drept · pe cablu · fenol · 300MHz

În stoc
62,27 RON / bucată
TVA inclus
51,46 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Impedanta de unda
50Ω
Montare mecanica
pe cablu
Orientare spatiala
drept
Subtip conector
tată
Conector
mufă
Subtip cablu
RG58 / RG141 / Belden 7806A / Belden 8219 / Belden 8240 / Belden 8259 / Belden 8262 / Belden 9201 / Belden 9203 / Belden 9310 / Belden 9311 / Times LMR-195 / Times LMR-200-LLPL
Placare contact
argintat
Rezistenta mecanica
500 cicluri
+ încă 8 parametri în specificații →

Specificații Conector UHF PL-259 mufă tată drept pe cablu 300MHz AMPHENOL RF

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorAMPHENOL RF
Impedanta de unda50Ω
Montare mecanicape cablu
Orientare spatialadrept
Subtip conectortată
Conectormufă
Subtip cabluRG58 / RG141 / Belden 7806A / Belden 8219 / Belden 8240 / Belden 8259 / Belden 8262 / Belden 9201 / Belden 9203 / Belden 9310 / Belden 9311 / Times LMR-195 / Times LMR-200-LLPL
Placare contactargintat
Rezistenta mecanica500 cicluri
Material pinalamă
Montare electricalipire / răsucire (clamp)
Temperatura de lucru-65...165°C
Frecventa max300MHz
Tip conectorUHF (PL-259)
Material izolantfenol
Material corpalamă
Acoperire corpnichel
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(17)

1 / 3