Conector SAMTEC şiruri pini mamă 10 PIN 1,27mm gold flash SMT soclu

Cod producător: CLP-105-02-F-DH-TR
SAMTEC
Conector SAMTEC şiruri pini mamă 10 PIN 1,27mm gold flash SMT soclu🔍 zoom

Conector: şiruri pini · mamă · PIN: 10 · 1,27mm · gold flash · SMT · soclu

Stoc limitat
19,11 RON / bucată
TVA inclus
15,79 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Subtip conector
mamă
Numarul de pini
10
Conector
soclu
Montare electrica
SMT
Placare contact
gold flash
Tip dispunere pini
2x5
Subtip ambalaj
bandă
Tip conector
şiruri pini
+ încă 2 parametri în specificații →

Specificații Conector SAMTEC şiruri pini mamă 10 PIN 1,27mm gold flash SMT soclu

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorSAMTEC
Subtip conectormamă
Numarul de pini10
Conectorsoclu
Montare electricaSMT
Placare contactgold flash
Tip dispunere pini2x5
Subtip ambalajbandă
Tip conectorşiruri pini
Pas pini1,27mm
Orientare spatialaorizontală
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse asociate(48)

1 / 8