Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Cod producător: XMLA160D2C11
TELEMECANIQUE SENSORS
🔍 zoomSpecificații cheie
- Temperatura de lucru
- -25...70°C
- Clasa etanseitate
- IP66
- Valoare controlata
- presiune
- Subtip iesire 1
- SPDT
- Tip modul
- presostat
- Domeniu setari presiune
- 10...160bar
- Montare
- G1/4"
Modul: presostat · presiune · 10÷160bar · OUT 1: SPDT · G1/4"
Stoc limitatExpediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
1.637,06 RON / bucată
TVA inclus
1.352,94 RON / bucată (fără TVA)
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
- Temperatura de lucru
- -25...70°C
- Clasa etanseitate
- IP66
- Valoare controlata
- presiune
- Subtip iesire 1
- SPDT
- Tip modul
- presostat
- Domeniu setari presiune
- 10...160bar
- Montare
- G1/4"
Specificații Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.
| Producător | TELEMECANIQUE SENSORS | |
| Temperatura de lucru | -25...70°C | |
| Clasa etanseitate | IP66 | |
| Valoare controlata | presiune | |
| Subtip iesire 1 | SPDT | |
| Tip modul | presostat | |
| Domeniu setari presiune | 10...160bar | |
| Montare | G1/4" |
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare
Descriere Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Descoperiți eficiența și fiabilitatea presostatului de presiune Telemecanique Sensors, un dispozitiv esențial pentru monitorizarea și controlul presiunii în aplicații industriale. Proiectat pentru a opera în domeniul de presiune de 10 la 160 bar, acest presostat oferă o soluție robustă și precisă pentru diverse medii de lucru. Montarea sa cu filet G1/4 asigură o integrare ușoară în sistemele existente.
Acest model funcționează într-un interval de temperatură cuprins între -25 și 70°C, garantând performanțe excelente în condiții variate. Clasa de etanșeitate IP66 asigură protecție împotriva pătrunderii prafului și apei, ceea ce îl face ideal pentru utilizarea în medii dure. Tipul său de modul presostat, cu ieșire SPDT, permite un control eficient al proceselor, oferind o valoare controlată precisă a presiunii.
Alegeți presostatul Telemecanique Sensors pentru soluții de automatizare de înaltă calitate, care să îndeplinească cele mai exigente cerințe din industrie.
Descoperiți eficiența și fiabilitatea presostatului de presiune Telemecanique Sensors, un dispozitiv esențial pentru monitorizarea și controlul presiunii în aplicații industriale. Proiectat pentru a opera în domeniul de presiune de 10 la 160 bar, acest presostat oferă o soluție robustă și precisă pentru diverse medii de lucru. Montarea sa cu filet G1/4 asigură o integrare ușoară în sistemele existente.
Acest model funcționează într-un interval de temperatură cuprins între -25 și 70°C, garantând performanțe excelente în condiții variate. Clasa de etanșeitate IP66 asigură protecție împotriva pătrunderii prafului și apei, ceea ce îl face ideal pentru utilizarea în medii dure. Tipul său de modul presostat, cu ieșire SPDT, permite un control eficient al proceselor, oferind o valoare controlată precisă a presiunii.
Alegeți presostatul Telemecanique Sensors pentru soluții de automatizare de înaltă calitate, care să îndeplinească cele mai exigente cerințe din industrie.
Documentație Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Documentația tehnică nu e disponibilă pentru acest produs.
Recenzii Presostat presiune 10÷160 bar Telemecanique Sensors G1/4 SPDT
Nicio recenzie încă. Fii primul care adaugă una!
Întrebări despre acest produs
Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.
Produse similare
În stoc
Fără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLA300D2C11
Presostat presiune TELEMECANIQUE SENSORS 20-300 bar G1/4 SPDT IP66
1.701,89RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLB002A2S11
Modul automatizare presostat TELEMECANIQUE, presiune 0,3-2,5bar, IP66
1.902,95RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLA004C2S11
Presostat presiune TELEMECANIQUE SENSORS 0,4÷4bar OUT 1: SPDT G1/4
1.984,53RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLB010A2S11
Presostat TELEMECANIQUE SENSORS, G1/4, NC/NO, -25÷70°C, IP66, 10 bar
1.984,53RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLB004A2S12
Presostat presiune TELEMECANIQUE SENSORS IP66 G1/4 CO Clasă OUT 1
1.993,98RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMXA25L2135
Modul automatizare presostat XMX - Tehnologie avansată pentru controlul presiunii
1.010,47RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMXA12L2135
Modul automatizare presostat XMX - Presiune, max 15bar, IP54
609,68RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORS9013FSG2J21M4
Presostat presiune relativă 30-50 psi TELEMECANIQUE SENSORS 9013
590,73RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMPC06C2374
Modul automatizare presostat TELEMECANIQUE SENSORS cu etanşeitate IP65
475,78RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLC160D2S12
Presostat G1/4", 160 bar, IP66, ieşiri NC x2 + NO x2
2.933,06RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLCS02B2S12
Senzor presiune TELEMECANIQUE XMLCS02B2S12, domeniu 200mbar-2,5bar G1/4
3.605,87RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

TELEMECANIQUE SENSORSXMLCS04B2S12
Modul Automatizare Presostat TELEMECANIQUE XMLCS04B2S12 SPDT x2 IP66
3.605,87RON / bucTVA inclus