Furcă M3 Ø 3,2mm pentru cablu izolată, 0,3÷1,65mm2 crimpat

Cod producător: TMEX 1.25Y-3N-REDCod produs: TMEX1.25Y-3N-RED
NICHIFU
Furcă M3 Ø 3,2mm pentru cablu izolată, 0,3÷1,65mm2 crimpat🔍 zoom

Vârf: furcă · M3 · Ø: 3,2mm · 0,3÷1,65mm2 · crimpat · pe cablu · izolată

În stoc
1,61 RON / bucată
TVA inclus
1,33 RON / bucată (fără TVA)
Cantitate minimă comandă: 10 buc.
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Montare mecanica
pe cablu
Montare electrica
crimpat
Culoare
roşie
Dimensiune conductor
22AWG...16AWG
Material izolant
policarbonat
Varianta cu inel de etansare
izolată
Placare contact
cositorit
Material pin
cupru
+ încă 4 parametri în specificații →

Specificații Furcă M3 Ø 3,2mm pentru cablu izolată, 0,3÷1,65mm2 crimpat

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorNICHIFU
Montare mecanicape cablu
Montare electricacrimpat
Culoareroşie
Dimensiune conductor22AWG...16AWG
Material izolantpolicarbonat
Varianta cu inel de etansareizolată
Placare contactcositorit
Material pincupru
Orificiu pentru surubM3
Tip varffurcă
Diametru interior inel3,2mm
Sectiune cablu0,3...1,65mmsup2/sup
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

În stoc
Fără imagineVârf inelar M3,5 Ø3,7mm pentru cablu roșu 0,3-1,65mm2 crimpat
NICHIFUTMEX 1.25-3.5S-RED
Vârf inelar M3,5 Ø3,7mm pentru cablu roșu 0,3-1,65mm2 crimpat
1,61RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M5 5,3mm pentru cablu izolat 0,3-1,65mm2
NICHIFUTMEX 1.25-5-RED
Vârf inelar M5 5,3mm pentru cablu izolat 0,3-1,65mm2
1,61RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineFurcă M3 Ø3,2mm pentru cablu izolat 1,04÷2,63mm² crimpat
NICHIFUTMEX 2Y-3-BLU
Furcă M3 Ø3,2mm pentru cablu izolat 1,04÷2,63mm² crimpat
1,63RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineFurcă M4 Ø 4,3mm 0,3÷1,65mm² crimpată pe cablu izolată
NICHIFUTMEX 1.25Y-4S-RED
Furcă M4 Ø 4,3mm 0,3÷1,65mm² crimpată pe cablu izolată
1,63RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf furcă M4 Ø 4,3mm pentru cablu izolată 0,3÷1,65mm2
NICHIFUTMEX 1.25Y-4N-RED
Vârf furcă M4 Ø 4,3mm pentru cablu izolată 0,3÷1,65mm2
1,59RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M4 Ø 4,3mm pentru cablu izolată 0,3÷1,65mm2 crimpat
NICHIFUTMEX 1.25-4M-RED
Vârf inelar M4 Ø 4,3mm pentru cablu izolată 0,3÷1,65mm2 crimpat
1,66RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M3 Ø 3,2mm pentru cablu izolat 0,3-1,65mm² crimpat
NICHIFUTMEX 1.25-3-RED
Vârf inelar M3 Ø 3,2mm pentru cablu izolat 0,3-1,65mm² crimpat
1,51RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M5 Ø 5,3mm crimpat pe cablu izolat NICHIFU
NICHIFUTMEX 2-5M-BLU
Vârf inelar M5 Ø 5,3mm crimpat pe cablu izolat NICHIFU
1,50RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf tip ac Ø 1,5mm pentru cablu izolat 1,04÷2,63mm2 crimpat
NICHIFUTMEX TC-2-11S-BLU
Vârf tip ac Ø 1,5mm pentru cablu izolat 1,04÷2,63mm2 crimpat
1,77RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineFurcă M3,5 Ø 3,7mm pentru cablu cupru 1,04÷2,63mm2 crimpată
NICHIFUTMEX 2LY-3.5S-BLU
Furcă M3,5 Ø 3,7mm pentru cablu cupru 1,04÷2,63mm2 crimpată
1,45RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M6 6,4mm crimpat pe cablu izolat
NICHIFUTMEX 2-6-BLU
Vârf inelar M6 6,4mm crimpat pe cablu izolat
1,79RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M8 Ø 8,4mm, crimpat pe cablu, izolat, 1,04-2,63mm²
NICHIFUTMEX 2-8-BLU
Vârf inelar M8 Ø 8,4mm, crimpat pe cablu, izolat, 1,04-2,63mm²
1,79RON / bucTVA inclus