Conector şiruri pini soclu mamă PIN 34 drept 2,54mm THT 2x17

Cod producător: DS1023-2*17S21Cod produs: ZL262-34DG
CONNFLY
Conector şiruri pini soclu mamă PIN 34 drept 2,54mm THT 2x17🔍 zoom

Conector: şiruri pini · soclu · mamă · PIN: 34 · drept · 2,54mm · THT · 2x17

Lipsă stoc
9,32 RON / bucată
TVA inclus
7,70 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Subtip conector
mamă
Placare contact
aurit
Orientare spatiala
drept
Conector
soclu
Numarul de pini
34
Montare electrica
THT
Curent maxim
3A
Tip conector
şiruri pini
+ încă 4 parametri în specificații →

Specificații Conector şiruri pini soclu mamă PIN 34 drept 2,54mm THT 2x17

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorCONNFLY
Subtip conectormamă
Placare contactaurit
Orientare spatialadrept
Conectorsoclu
Numarul de pini34
Montare electricaTHT
Curent maxim3A
Tip conectorşiruri pini
Tip dispunere pini2x17
Pas pini2,54mm
Inaltime8,5mm
Dimensiuni terminaleL 3,2mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 8 pini drept 2mm THT 1x8
CONNFLYDS1002-02-1*8BT1F6
Conector şiruri pini soclu mamă 8 pini drept 2mm THT 1x8
9,32RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector șiruri pini soclu mamă PIN 16 - 1,27mm THT 2x8 pentru aplicații electronice
CONNFLYDS1065-03-2*8S8BV
Conector șiruri pini soclu mamă PIN 16 - 1,27mm THT 2x8 pentru aplicații electronice
9,32RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 8 PIN 2mm THT 2x4 - Componentă electronică de înaltă calitate pentru montaj prin prinse
CONNFLYDS1002-02-2*4BT1F6
Conector şiruri pini soclu mamă 8 PIN 2mm THT 2x4 - Componentă electronică de înaltă calitate pentru montaj prin prinse
9,32RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector pentru Şiruri Pini Tată, 30 Pini, 1,27mm, THT, Drept
CONNFLYDS1031-06-2*15P8BV41-3A
Conector pentru Şiruri Pini Tată, 30 Pini, 1,27mm, THT, Drept
9,20RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şir pini tată 80 pini unghi 90° 2mm
CONNFLYDS1025-06-2*40P8BR1-B
Conector şir pini tată 80 pini unghi 90° 2mm
9,20RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 40 pini unghi 90° 2,54mm
CONNFLYDS1024-1*40R2
Conector şiruri pini soclu mamă 40 pini unghi 90° 2,54mm
9,15RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 10 pini 1,27mm SMT 2x5
CONNFLYDS1065-10-2*5S8BS
Conector şiruri pini soclu mamă 10 pini 1,27mm SMT 2x5
9,63RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector șiruri pini tată 20 pini verticale 1,27mm - Conector pentru aplicații electronice
CONNFLYDS1031-08-2*10P8BS-4-1
Conector șiruri pini tată 20 pini verticale 1,27mm - Conector pentru aplicații electronice
9,66RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă PIN 34 drept 2mm THT 2x17 - Componentă electronică de conectare
CONNFLYDS1026-05-2*17S8BV
Conector şiruri pini soclu mamă PIN 34 drept 2mm THT 2x17 - Componentă electronică de conectare
8,97RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineSoclu Şiruri Pini Mamă 24 Drept 1,27mm THT 1x24
CONNFLYDS1065-07-1*24S8BV
Soclu Şiruri Pini Mamă 24 Drept 1,27mm THT 1x24
8,87RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 8 contacte întoarse THT - Compatibilitate în circuite electronice
CONNFLYDS1002-03-1*8131
Conector şiruri pini soclu mamă 8 contacte întoarse THT - Compatibilitate în circuite electronice
9,86RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineConector şiruri pini soclu mamă 18 PIN 1,27mm SMT 2x9 pentru aplicații electrice
CONNFLYDS1065-05-2*9S8BS
Conector şiruri pini soclu mamă 18 PIN 1,27mm SMT 2x9 pentru aplicații electrice
9,86RON / bucTVA inclus