Vârf inelar M2,5 pentru cablu neizolat din cupru, crimpat, 0,3-1,42mm²

Cod producător: 34104
TE Connectivity
Vârf inelar M2,5 pentru cablu neizolat din cupru, crimpat, 0,3-1,42mm²🔍 zoom

Vârf: inelar · M2,5 · 0,3÷1,42mm2 · crimpat · pe cablu · neizolat · cupru

În stoc
4,37 RON / bucată
TVA inclus
3,61 RON / bucată (fără TVA)
Cantitate minimă comandă: 2 buc, în multipli de 2 buc.Valori valide: 2, 4, 6, …
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Montare mecanica
pe cablu
Montare electrica
crimpat
Dimensiune conductor
22AWG
Varianta cu inel de etansare
neizolat
Tip varf
inelar
Placare contact
cositorit
Material pin
cupru
Sectiune cablu
0,3...1,42mmsup2/sup
+ încă 2 parametri în specificații →

Specificații Vârf inelar M2,5 pentru cablu neizolat din cupru, crimpat, 0,3-1,42mm²

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorTE Connectivity
Montare mecanicape cablu
Montare electricacrimpat
Dimensiune conductor22AWG
Varianta cu inel de etansareneizolat
Tip varfinelar
Placare contactcositorit
Material pincupru
Sectiune cablu0,3...1,42mmsup2/sup
Orificiu pentru surubM2,5
Diametru interior inel3,02mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

În stoc
Fără imagineVârf inelar M5 pentru cablu neizolat, crimpat, 1÷2,5mm², cositorit
TE Connectivity130106
Vârf inelar M5 pentru cablu neizolat, crimpat, 1÷2,5mm², cositorit
4,39RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat 6,3mm 0,8mm tată pentru cablu 4÷6mm2 crimpat drept
TE Connectivity180409-2
Terminal plat 6,3mm 0,8mm tată pentru cablu 4÷6mm2 crimpat drept
4,42RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat 6,3mm mamă 4÷6mm2 crimpat pe cablu drept
TE Connectivity180384-2
Terminal plat 6,3mm mamă 4÷6mm2 crimpat pe cablu drept
4,30RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M8 1,25-2mm² crimpat pe cablu neizolat cositorit pentru conexiuni electrice
TE Connectivity34125
Vârf inelar M8 1,25-2mm² crimpat pe cablu neizolat cositorit pentru conexiuni electrice
4,44RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineCarcase terminale mamă 6,3mm cu clichet
TE Connectivity180941
Carcase terminale mamă 6,3mm cu clichet
4,46RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineVârf inelar M6 crimpat pe cablu neizolat cositorit 1,25÷2mm2
TE Connectivity34124
Vârf inelar M6 crimpat pe cablu neizolat cositorit 1,25÷2mm2
4,24RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat 6,3mm 0,8mm tată crimpat pe cablu TE Connectivity
TE Connectivity928934-2
Terminal plat 6,3mm 0,8mm tată crimpat pe cablu TE Connectivity
4,21RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat 6,3mm mamă 1÷2,5mm2 crimpat pe cablu
TE Connectivity6-160449-2
Terminal plat 6,3mm mamă 1÷2,5mm2 crimpat pe cablu
4,53RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat mamă 6,3mm 0,8mm pentru cablu 0,8÷3mm2 crimpat
TE Connectivity41898
Terminal plat mamă 6,3mm 0,8mm pentru cablu 0,8÷3mm2 crimpat
4,55RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineCarcase terminale mamă 2,8mm cu clichet
TE Connectivity626064
Carcase terminale mamă 2,8mm cu clichet
4,62RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineTerminal plat 6,3mm 0,8mm mamă TE Connectivity 1÷2,5mm2 crimpat pe cablu
TE Connectivity2-160304-4
Terminal plat 6,3mm 0,8mm mamă TE Connectivity 1÷2,5mm2 crimpat pe cablu
4,11RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineCarcase terminale tată 6,3mm cu clichet TE Connectivity
TE Connectivity180940
Carcase terminale tată 6,3mm cu clichet TE Connectivity
4,11RON / bucTVA inclus