Colier de strângere oțel inoxidabil AISI 304, dimensiuni L: 260mm, W: 4,6mm

Cod producător: BCZ44-260
RAYCHEM RPG
Colier de strângere oțel inoxidabil AISI 304, dimensiuni L: 260mm, W: 4,6mm🔍 zoom

Colier de strângere · L: 260mm · W: 4,6mm · oțel inoxidabil AISI 304

În stoc
4,24 RON / bucată
TVA inclus
3,50 RON / bucată (fără TVA)
Cantitate minimă comandă: 10 buc, în multipli de 10 buc.Valori valide: 10, 20, 30, …
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Culoare
neagră
Rezistenta la
raze UV
Tip accesorii pt cabluri
colier de strângere
Lungime
260mm
Material acoperire
poliester
Grosime
0,25mm
Latime bratara
4,6mm
Material colier de strangere
oțel inoxidabil AISI 304
+ încă 4 parametri în specificații →

Specificații Colier de strângere oțel inoxidabil AISI 304, dimensiuni L: 260mm, W: 4,6mm

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorRAYCHEM RPG
Culoareneagră
Rezistenta laraze UV
Tip accesorii pt cabluricolier de strângere
Lungime260mm
Material acoperirepoliester
Grosime0,25mm
Latime bratara4,6mm
Material colier de strangereoțel inoxidabil AISI 304
Putere colier445N
Temperatura de lucru-60...150°C
Diametrul maxim al buclei69mm
Versiuneondulată
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

În stoc
Fără imagineColier de strângere RAYCHEM RPG din oțel inoxidabil AISI 304, 360mm x 7,9mm
RAYCHEM RPGBU74-360
Colier de strângere RAYCHEM RPG din oțel inoxidabil AISI 304, 360mm x 7,9mm
4,27RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 260mm, W: 7,9mm, 1112N
RAYCHEM RPGBU76-260
Colier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 260mm, W: 7,9mm, 1112N
4,14RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere perforat negru L: 250mm W: 7mm 445N
RAYCHEM RPGLC76-250
Colier de strângere perforat negru L: 250mm W: 7mm 445N
4,11RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere negru L: 150mm W: 7,9mm 1112N Ømax: 34mm
RAYCHEM RPGBC76-150
Colier de strângere negru L: 150mm W: 7,9mm 1112N Ømax: 34mm
4,07RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 250mm, W: 7mm, capacitate 445N
RAYCHEM RPGLU76-250
Colier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 250mm, W: 7mm, capacitate 445N
4,46RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere din oțel inoxidabil AISI 304, Dimensiuni L: 250mm, W: 7mm
RAYCHEM RPGLC74-250
Colier de strângere din oțel inoxidabil AISI 304, Dimensiuni L: 250mm, W: 7mm
3,96RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere negru perforat 300mm 7mm 445N
RAYCHEM RPGLC76-300
Colier de strângere negru perforat 300mm 7mm 445N
4,55RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere perforat negru L: 225mm W: 7mm 445N
RAYCHEM RPGLC76-225
Colier de strângere perforat negru L: 225mm W: 7mm 445N
3,91RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere negru L: 200mm W: 7,9mm 1112N pentru Ømax: 50mm
RAYCHEM RPGBC76-200
Colier de strângere negru L: 200mm W: 7,9mm 1112N pentru Ømax: 50mm
4,62RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 680mm, W: 4,6mm, capacitate 445N
RAYCHEM RPGBUZ46-680
Colier de strângere din oțel natural, dimensiuni L: 680mm, W: 4,6mm, capacitate 445N
3,84RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere RAYCHEM RPG L: 1000mm W: 4,6mm 445N oţel natural
RAYCHEM RPGBU44-1000
Colier de strângere RAYCHEM RPG L: 1000mm W: 4,6mm 445N oţel natural
4,65RON / bucTVA inclus
În stoc
Fără imagineColier de strângere din oțel inoxidabil AISI 304, Dimensiuni L: 300mm, W: 7mm
RAYCHEM RPGLC74-300
Colier de strângere din oțel inoxidabil AISI 304, Dimensiuni L: 300mm, W: 7mm
3,80RON / bucTVA inclus