Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm

Cod producător: 5000530Cod produs: RAP-EG212SET
RAPID
Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm🔍 zoom

Pistol de lipit cu adeziv · Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm · 4min

Stoc limitat
236,62 RON / set
TVA inclus
195,55 RON / set (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Tip mufa
EU
Tensiune alimentare
230V AC
Tip unealta
pistol de lipit cu adeziv
Diametru baton
12mm / 11mm / 11,2mm / 11,5mm
Caracteristici pistoale
prevăzute cu mecanism tip trăgaci care deplasează adezivul sub formă de baton în direcţia elementului de încălzire electric
Subtip ambalaj
blister
Timp incalzire
4min
Putere faza de incalzire
200W
+ încă 3 parametri în specificații →

Specificații Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorRAPID
Tip mufaEU
Tensiune alimentare230V AC
Tip unealtapistol de lipit cu adeziv
Diametru baton12mm / 11mm / 11,2mm / 11,5mm
Caracteristici pistoaleprevăzute cu mecanism tip trăgaci care deplasează adezivul sub formă de baton în direcţia elementului de încălzire electric
Subtip ambalajblister
Timp incalzire4min
Putere faza de incalzire200W
Temperatura de lucru180...200°C
Putere lucru20W
Randament230-300 g/h
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare

Stoc limitat
Fără imagineBatoane adeziv termofuzibil 12mm x 295mm
RAPID40302800
Batoane adeziv termofuzibil 12mm x 295mm
237,75RON / ambTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv 7mm EU 230VAC
RAPID5001474
Pistol de lipit cu adeziv 7mm EU 230VAC
232,04RON / setTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 25W 3min - Pistol de lipit cu adeziv 25W 3min
RAPID40303076
Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 25W 3min - Pistol de lipit cu adeziv 25W 3min
273,22RON / setTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 4min - Pistol de lipit cu adeziv multi-diametru
RAPID5000442
Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 4min - Pistol de lipit cu adeziv multi-diametru
196,06RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imagineAdeziv termofuzibil alb Ø12mm, 295mm
RAPID40302804
Adeziv termofuzibil alb Ø12mm, 295mm
284,77RON / ambTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm-12mm 3min
RAPID5001445
Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm-12mm 3min
292,87RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv de 11mm - 12mm 60W
RAPID23373100
Pistol de lipit cu adeziv de 11mm - 12mm 60W
178,89RON / setTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv 9mm 100W EU 230VAC
RAPID5000435
Pistol de lipit cu adeziv 9mm 100W EU 230VAC
176,12RON / bucTVA inclus
Stoc limitat
Fără imagineAdeziv termofuzibil RAPID 12mm alb, 190mm, priză 30s, 48 buc - cod 5001412
RAPID5001412
Adeziv termofuzibil RAPID 12mm alb, 190mm, priză 30s, 48 buc - cod 5001412
163,64RON / ambTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv 20W Ø: 7mm,8mm EU 10min - Pistol de lipit cu adeziv 20W Ø: 7mm,8mm EU 10min
RAPID24772100
Pistol de lipit cu adeziv 20W Ø: 7mm,8mm EU 10min - Pistol de lipit cu adeziv 20W Ø: 7mm,8mm EU 10min
162,25RON / setTVA inclus
Stoc limitat
Fără imagineAdeziv termofuzibil transparent RAPID Ø12mm 190mm cod 5001411 priză 30s
RAPID5001411
Adeziv termofuzibil transparent RAPID Ø12mm 190mm cod 5001411 priză 30s
149,44RON / ambTVA inclus
Stoc limitat
Fără imaginePistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 250W
RAPID5000443
Pistol de lipit cu adeziv Ø: 11mm,11,2mm,11,5mm,12mm 250W
326,30RON / bucTVA inclus