🔍 zoomSpecificații cheie
- Material
- oțel inoxidabil
- Diametru exterior
- 6mm
- Lungime
- 7mm
- Tip de elemente de siguranta
- indexor cu bilă pe arc
- Forta initiala de presare a arcului
- 5,5N
- Forta finala de presare a arcului
- 11,5N
Indexor cu bilă pe arc · oțel inoxidabil · L: 7mm · F1: 5,5N
În stocExpediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
21,21 RON / bucată
TVA inclus
17,53 RON / bucată (fără TVA)
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
- Material
- oțel inoxidabil
- Diametru exterior
- 6mm
- Lungime
- 7mm
- Tip de elemente de siguranta
- indexor cu bilă pe arc
- Forta initiala de presare a arcului
- 5,5N
- Forta finala de presare a arcului
- 11,5N
Specificații Indexor cu bilă pe arc, oțel inoxidabil 7mm
Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.
| Producător | ELESA+GANTER | |
| Material | oțel inoxidabil | |
| Diametru exterior | 6mm | |
| Lungime | 7mm | |
| Tip de elemente de siguranta | indexor cu bilă pe arc | |
| Forta initiala de presare a arcului | 5,5N | |
| Forta finala de presare a arcului | 11,5N |
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare
Descriere Indexor cu bilă pe arc, oțel inoxidabil 7mm
Indexor cu bilă pe arc, 7mm
Indexor cu bilă pe arc din oțel inoxidabil, produs de ELESA+GANTER, cu lungime de 7mm și diametru exterior de 6mm. Cod produs: GN 614-6-NI / GN614-6-NI.
Construcția este definită prin materialul din oțel inoxidabil și prin forțele arcului specificate pentru elementul de siguranță.
- Material: oțel inoxidabil
- Diametru exterior: 6mm
- Lungime: 7mm
- Tip de elemente de siguranță: indexor cu bilă pe arc
- Forța inițială de presare a arcului: 5,5N
- Forța finală de presare a arcului: 11,5N
Documentație Indexor cu bilă pe arc, oțel inoxidabil 7mm
Recenzii Indexor cu bilă pe arc, oțel inoxidabil 7mm
Nicio recenzie încă. Fii primul care adaugă una!
Întrebări despre acest produs
Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.
Produse similare
În stoc
Fără imagine

ELESA+GANTERGN 615-M8-K
Știfturi de siguranță M8 16mm
21,70RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-ST-6-E
Cui spintecat zincat 6 mm, 126 mm
19,32RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 614-8-NI
Indexor cu bilă pe arc 8mm 9mm
23,90RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-NI-3-D
Cui spintecat oțel inoxidabil 3mm
17,40RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 615.1-M5-B
Știft de siguranță cu bilă M5 12mm
25,11RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 615-M4-K
Clichet cu bilă oţel Filet M4 9mm F1 6N F2 14,5N
15,31RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 615-M5-K
Clichet cu bilă oţel Filet M5 12mm F1 8N F2 14N
15,31RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-ST-5-E
Cui spintecat oțel zincat 5mm
15,11RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 615.1-M8-B
Ştift de siguranţă clichet cu bilă M8 16mm
27,72RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-NI-3-E
Cui spintecat oțel inoxidabil 3 mm
13,56RON / bucTVA inclus
Stoc limitatFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-ST-4-D
Cui spintecat oțel zincat 4mm x 94mm
13,48RON / bucTVA inclus
În stocFără imagine

ELESA+GANTERGN 1024-ST-2-D
Cui spintecat oţel zincat 2mm x 56mm
9,98RON / bucTVA inclus