Carcasă cu panou neagră din polistiren

Cod producător: Z5Cod produs: Z-5
KRADEX
Carcasă cu panou neagră din polistiren🔍 zoom

Carcasă: cu panou · X: 90mm · Y: 109mm · Z: 40mm · polistiren · neagră

În stoc
21,91 RON / bucată
TVA inclus
18,11 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Culoare carcasa
neagră
Material carcasa
polistiren
Tip carcasa
cu panou
Coloare panou
negru
Dimensiune z
40mm
Dimensiune x
90mm
Dimensiune y
109mm

Specificații Carcasă cu panou neagră din polistiren

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorKRADEX
Culoare carcasaneagră
Material carcasapolistiren
Tip carcasacu panou
Coloare panounegru
Dimensiune z40mm
Dimensiune x90mm
Dimensiune y109mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare