Condensator electrolitic SNAP-IN 1000uF 350V

Cod producător: HJ2V108M35045HA100
SAMWHA
Condensator electrolitic SNAP-IN 1000uF 350V🔍 zoom

Condensator: electrolitic · SNAP-IN · 1000uF · 350VDC · Ø35x45mm · ±20%

În stoc
58,32 RON / bucată
TVA inclus
48,20 RON / bucată (fără TVA)
Expediere 1-2 zile lucrătoareCargus / Sameday · transport 17,85 leiTransport gratuit peste 400 lei
Plată ramburs, card sau ordin de plată — poţi plăti la livrareRetur 14 zile pentru persoane fiziceGaranţie 24 luni persoane fizice · 12 luni firme
Specificații cheie
Temperatura de lucru
-40...85°C
Numar terminale
2
Toleranta
±20%
Tip condensator
electrolitic
Tensiune de lucru
350V DC
Capacitanta
1mF
Montare
SNAP-IN
Raster terminale
10mm
+ încă 1 parametru în specificații →

Specificații Condensator electrolitic SNAP-IN 1000uF 350V

Bifează specificații → găsește produse similare în aceeași categorie.

ProducătorSAMWHA
Temperatura de lucru-40...85°C
Numar terminale2
Toleranta±20%
Tip condensatorelectrolitic
Tensiune de lucru350V DC
Capacitanta1mF
MontareSNAP-IN
Raster terminale10mm
Dimensiuni carcasaØ35x45mm
Selectează cel puțin o specificațieArată produse similare

Întrebări despre acest produs

Nicio întrebare publică încă. Pune prima — răspundem în max 24h lucrătoare.

Produse similare